trarenfrru

Araç Söndürme Sistemleri

Hususi, ticari veya yolcu taşıma amaçlı olsun, tüm araçlarda oluşabilecek yangınlara karşı muhakkak bulundurulması gereken araç söndürme sistemleri, özellikle oto gazlı araçların en büyük güvencelerinden biri olmaktadır. Büyük araç ve makineli araçlarda ise aşırı ısınma nedeni ile oluşabilecek yangınlara karşı manuel müdahaleyi kolaylaştıracak araç söndürme sistemleri, algılayıcı düzenekten haber gelmesiyle birlikte, içi gaz bulunan silindirlerin boşaltılması işlemi ile sona ermektedir.

  • Araç Otomatik Söndürme Sistemleri İstanbul
    Araç Otomatik Söndürme Sistemleri
    Araç Otomatik Söndürme Sistemleri Fiyat
    Araç Otomatik Söndürme Sistemleri

Aracın mali değerinin yanı sıra içerisinde taşıdığı kullanıcı veya yolcuların can güvenliğini de önemseyen araç söndürme sistemleri, kanunen de bulundurulması gereken sistemlerdir. Ancak ne yazık ki önemsememe ve ihmal etme sebebiyle kimi yangınlarda araç kullanıcının gözü önünde yanıp kül olmakta, sahibinin elinden bir şey gelmemektedir. Oysa alınabilecek basit bir önlem en azından telafisi olmayan can kaybını önlemenin en büyük yoludur.

Araç Yangın Söndürme Tüpü

Yasal olarak da araç muayenelerinde mutlaka dikkat edilen araç yangın söndürme tüpü, hem dolum hem de bakım olarak en masrafsız sistemlerdendir. Çevreyi koruma anlamında duyarlı, düşük maliyetli, hızlı müdahale ve manuel kullanım seçeneği ile en kullanışlı ve pratik tüplerden biri olan araç yangın söndürme tüpü, ihmal edilmemesi gereken şeylerden biridir.

Önemsiz görünse de, araç yangınlarıyla fazla karşılaşılmadığı düşünülse de, riskleri en aza indirmenin bu kadar kolay bir yolu varken, kullanıcıların düşünerek hareket etmesi en büyük arzumuzdur. Özellikle yük taşımacılığı yapan kamyon ve tırların, yolcu taşımacılığı yapan minibüs ve otobüslerin balatalarında meydana gelen aşırı ısınma sonucunda oluşabilecek alevlenmelerde, yangını büyümeden kontrol altına almak çok mühimdir.

Araç Yangın Söndürme Tüpü Dolumu

Periyodik bakımı ve gaz ilavesi düşünülerek ihmal edilen işlemlerden biri olan araç yangın söndürme tüpü dolumu, çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Zaman alacağını düşündüğünüz bu işlem merkezimizde kısa sürede hallolmaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan tüplerinizin gerekirse söndürücü madde ilavesi de yapılmaktadır.

Aslı düşünüldüğünde hayati bir önem taşıyan araç yangın söndürme tüpü dolumu, firmamız tarafından her şey dahil fiyatıyla yapılmaktadır. Düzenli müşterilerimize sağladığımız indirimler ve cazip ödeme koşullarıyla, sizlerin rahatı düşünülmektedir. Can ve mal kaybınızı önlemek için her türlü yardıma hazırız.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Lider Yangın ve Güvenlik Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Çamçeşme Mh. Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat : 3 Pendik/İstanbul
  • Fax: +90 (216 ) 596 00 18
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal

Bizi sosyal kanallardan takip edebilirsiniz.