trarenfrru

Yangın Makarası Çeşitleri

Yangın anında müdahale ekiplerinin yangın dolaplarından, hareketli yangın söndürme araçlarından ve itfaiye ekiplerinin kullandığı büyük arabalardan yangın hortumunun hızlı bir şekilde açılmasını sağlayan yangın makarası, alevlere karşı zamanla yarışan herkesin en büyük yardımcı araçlarından biridir.

360 derece dönebilme yeteneğinin olması, hızlı ve seri bir şekilde hortumu haricen kullandırabilmesi yangın makarasının en önemli özelliğidir. Yangın hortumları kullanıldıktan sonra içi boşaltılmalı ve makaraya öyle sarılmalıdır. Ayrıca hem makaranın hem de yangın hortumlarının rutin kontrolleri yapılarak, yenilenmesi gereken parçalarının yenilenmesi önemlidir.

  • Yangin Hortum Çeşitleri
    Yangın Hortum Fiyatları
    Yangın Hortum Makarası
    Arabalı Yangın Hortumu Fiyatları

Yangın makarası denildiğinde müstakil evlerin garaj kısmında, bahçesinde, atölyede, fabrikada veya marketlerde kullanılan sabit yangın hortum makaraları, konut, otel ve ticaret merkezleri gibi yerlerde kullanılan şaft tipi kollu yangın hortum makaraları, açık alanlarda kullanılan ayaklı yangın hortum makaraları ve hareketli yangın hortum arabalarında kullanılan makaralar akla gelmektedir. Yangın makarasının seçiminin kesinlikle uzman ekiplerce yapılması, olası yangınlarda maksimum fayda edinilmesi için elzemdir.

Yangın Hortum Makara Fiyatları

Firmamızın yangına müdahale ekipmanları üretiminde yıllanmış deneyimi, yangın hortum makara fiyatlarında piyasanın beklentilerine cevap vermesini sağlamaktadır. Kaliteli, dayanıklı ve garantili ürünlerimiz en uygun fiyatlarla karşınızda. İnternet sitemizdeki menülerden ürünlerimizi inceleyebilir, iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak taleplerinizi dile getirebilirsiniz.

İş dünyasının aranılan yangın firmalarından biri olmak arzusu ile çıktığımız yolda, kalitemiz ve fiyatlarımızla tercih edilen bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu tercihte etkili olan unsurlardan biri olarak yangın hortum makara fiyatlarımızı incelemeden kararınızı vermeyiniz.

Arabalı Yangın Hortumu Fiyatları

TSE standartlarında ürettiğimiz tüm ürünlerimiz gibi, aynı standartlardaki ve kalitedeki arabalı yangın hortumu fiyatları da firmamızda cazip ödeme seçenekleriyle hizmetinizdedir. Dönemsel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve faydalanmak için e-mail bültenimize abone olmanız yeterli. Böylece firmamız tarafından her yeni ürün, yeni indirim ve toptan satış avantajlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Arabalı yangın hortumu fiyatları, diğer tüm ürünlerimiz gibi piyasanın en uygun fiyatlarıdır. İhale ile ve toptan alımlarda yapacağımız indirimlerden tüm müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Web sitemizden tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İletişim adreslerimizde bulunan numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Lider Yangın ve Güvenlik Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Çamçeşme Mh. Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat : 3 Pendik/İstanbul
  • Fax: +90 (216 ) 596 00 18
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal

Bizi sosyal kanallardan takip edebilirsiniz.