trarenfrru

Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemleri Nasıl Çalışır?

İstatistiklere göre, tüm restoran yangınlarının yarısından fazlası yiyecek hazırlama ekipmanından kaynaklanıyor. Bu tür yangınlar, mutfak davlumbazı söndürme sistemleriyle söndürmeyi hedeflediğimiz şeylerdir. Restoranınızı ve sakinlerini korumak için, mutfak davlumbaz yangın söndürme sisteminizin doğru bir şekilde kurulmasını ve bakımının yapılmasını sağlamak çok önemlidir. Bu sistemlerin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını daha iyi anlamak istiyorsanız, bugün bunun üzerinden geçeceğiz.

Endüstriyel Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemi
Endüstriyel Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemleri Nasıl Çalışır?
Neden Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemi Kullanılmalıdır?
Neden Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemi Kullanılmalıdır? ve Fiyat

Davlumbaz Söndürme Sistemi Nasıl Çalışır?

Tüm yangınların canlı kalması için üç şeye ihtiyacı vardır: oksijen, ısı ve yakıt. Söndürme sistemi bir yangın algıladığında, mutfak davlumbazına yerleştirilen nozül, kimyasal yangın söndürücüyü doğrudan yangının kaynağına bırakacaktır. Bu kimyasal yangın söndürücü, yangınları oksijeninden keserek hızla boğmak için tasarlanmıştır. Sistemler aynı zamanda cihaza entegre edilmiştir ve yangın tespit edildiği anda gaz hattını keserek yangını yakıttan mahrum bırakır. Yangına her iki açıdan da hassas bir şekilde saldırmak, mutfak alanının geri kalanının çoğunu etkilemeden yangını söndürür, bu da mutfağınızın çoğunun temizlikten hemen sonra çalışmaya devam edebileceği anlamına gelir.

Endüstriyel Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemleri Fiyat

Neden Davlumbaz Söndürme Sistemi Kullanılmalıdır?

Geleneksel yangın söndürme yöntemlerini her zaman elinizin altında bulundurmak, genel güvenlik için de çok önemlidir, binanızın yapısal hasar görmesi, bir mutfak davlumbaz sisteminin kurulum ve bakımından çok daha fazla uğraşılması gereken bir zahmettir. daha pahalı. Dürüst olmak gerekirse, daha geleneksel yangın söndürme yöntemlerine başvurmadan veya yangının herhangi bir gerçek hasar verme şansı bulamadan yeni yangınları söndürmek için otomatik bir sisteme sahip olmanın güvenliğinin hiçbir hesabı yoktur.

Restoran Yangın Söndürme Sistemleri ve mutfak davlumbaz sistemleri, en iyi durumda kalmak ve yangın yönetmeliklerine uygunluk sağlamak için yılda iki kez muayene gerektirir. Size uygun bir uyum içinde tutmak ve sisteminizin olduğundan emin olmak için Devlet ve sigorta sağlayıcısının gerektirdiği şekilde denetimler, servisler, onarımlar, modifikasyonlar ve güncellemeler dahil olmak üzere toplam mutfak davlumbazı yangın söndürme sistemi hizmetleri sunuyoruz. düzgün çalışır durumda. Ücretsiz danışmanlık için bugün bizimle iletişime geçin!

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Lider Yangın ve Güvenlik Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Çamçeşme Mh. Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat : 3 Pendik/İstanbul
  • Fax: +90 (216 ) 596 00 18
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal

Bizi sosyal kanallardan takip edebilirsiniz.