trarenfrru

Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemleri Testleri ve Denetimleri

Yemek hizmetleri endüstrisinde yangın güvenliğini sağlamak, söndürme sistemi üzerinde dikkatli bir değerlendirmeyi de içeren çeşitli zorluklar sunabilir. Yangın yönetmeliğine uygun kalmanın yanı sıra çalışanları ve müşterileri güvende tutmak için, restoranınız veya ticari mutfağınız etkili bir davlumbaz yangın söndürme sistemi ile donatılmalıdır. İstanbul’da deneyimli bir yangın firmasının yardımına ihtiyacınız varsa doğru yere geldiniz.

Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemleri Testleri ve Denetimleri - Lider Yangın

Yıllardır yangından korunma hizmeti veren firmamız, tam zamanlı çalışma sürdüren yangın güvenliği ve can güvenliği sistemleri ile ilgilenen bir işletmedir. İşletmenizde kurulacak yeni davlumbaz söndürme sistemleri arıyorsanız, deneyimli teknisyenlerimiz ve yangın güvenliği uzmanlarımız, güvende kalmanız için ihtiyacınız olan kapsamlı özeni ve dikkati sağlayabilir. Ekibimiz üst düzey söndürme ekipmanlarımız ile yardıma hazırdır.

Yangın Söndürme Davlumbazları Nasıl Çalışır?

Mutfaklar çeşitli komplikasyonlarla yangın ihtimaline maruz kalmaktadır. Yangın, doğal gaz tedarikindeki zorluklardan, gres veya yemeklik yağlardan ve ayrıca önemli miktarda dumanın getirdiği ek zorluklardan kaynaklanabilir. Bir davlumbaz söndürme sistemi, bu zorlukların üstesinden gelerek güvenliğinizi sağlar. Hepsinin üstesinden gelmek için özel tasarlanmış, hepsi bir arada yangın güvenliği çözümüdür.

Yangın durumunda uygun şekilde kurulmuş ve uygulamasında problem olmayan bir mutfak davlumbaz söndürme sisteminin işlevselliğini artırmak için anında gaz beslemesini kesin ve alandaki duman birikimini gidermek için fan sistemini çalıştırın.

Mutfak Yangın Söndürme Davlumbaz Kurulumu

Firmamızdaki yangın güvenliği uzmanları, mutfak davlumbaz söndürme sistemlerinin kurulumu konusunda kapsamlı eğitim almış ve deneyimli uzmanlardır. Tüm ihtiyaçlarınız için tek kaynak olarak hareket edebilir, ürün seçimi, tasarım, kurulum ve uygulama süreçlerinde size rehberlik edebilirler. Sonuçta işletmenizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, özel olarak oluşturulmuş bir yangın güvenliği sistemine sahip olursunuz. Böylece çalışanlarınız ve müşterileriniz için tam güvenlik sağlamış olursunuz.

Yangın Söndürme Davlumbazları Nasıl Çalışır? - Lider Yangın

Mutfak Davlumbaz Havalandırma Muayeneleri ve Testleri

Davlumbaz ile ilgili incelemeler ve testler deneyimli ve sertifikalı bir yangın güvenliği ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzmanlarımız yangın söndürme ekipmanınızın uygunluğunu ve etkinliğini sağlayacak şekilde, tekrarlayan düzenli denetimlerle ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilir. Yapılacak muayene ve testlerde saptanan eksiklikler konusunda firmamız acil ve sağlıklı çözümler üretmektedir. Bu konuda uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Test ve muayene prosedürümüz tamamen sisteminizin iyi çalışmasına yöneliktir. Mevzuat hükümlerine göre oluşan eksiklikleri veya sistemin sağlıklı çalışmasına neden olacak problemleri anında tespit eder ve çözüm önerileri sunarız. Böylece her zaman güvenli çalışan bir davlumbaz söndürme sistemine sahip olursunuz.

Ekipmanlarınız için ihtiyaca göre periyodik kontroller yaparak olası sorunların giderilmesine yardımcı oluyoruz.

Yangın söndürme mutfak davlumbaz sistemleri ne sıklıkla kontrol edilmelidir?

Bu sistemi üreten ve uluslar arası standartları belirleyen kuruluşlar mutfak davlumbaz sistemi de dahil olmak üzere mutfaklardaki yangın söndürme sistemlerinin en az altı ayda bir kontrol edilmesini şart koşmaktadır. Bu muayeneler elbette lisansa sahip bir yangın firması tarafından yapılmalıdır. Aksayan yönlerin tespiti için sunduğumuz periyodik kontrol hizmetimiz ile davlumbaz söndürme sistemlerinin süreç içinde yaşadığı aksaklıkları tespit ediyoruz.

Yoğun şekilde kullanılan mutfaklarda oluşması muhtemel yangınların önlenmesi için gerekli teknik desteği sağlıyoruz. Bacalarda biriken yağların veya mutfaktaki diğer elektrikli, yağlı, yoğun kullanılan araçların yangın çıkarma ihtimallerine göre iş güvenliği mevzuatına da uygun olacak şekilde incelemelerimizi yapıyoruz.

Yangın söndürme mutfak davlumbaz sistemleri ne sıklıkla kontrol edilmelidir? - Lider Yangın

Yangın söndürme mutfak davlumbazları gerekli midir?

Ulusal ve uluslar arası tüm standartlar ve yönetmelikler, mutfaklarda yağlardan kaynaklanan tüm yangın ihtimallerini idare edebilecek şekilde donatılmış yangın söndürme sistemlerini gerekli kılmaktadır. Davlumbaz söndürme sistemleri de bu koruma planının içindedir ve kurulması gereklidir.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Lider Yangın ve Güvenlik Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Çamçeşme Mh. Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat : 3 Pendik/İstanbul
  • Fax: +90 (216 ) 596 00 18
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal

Bizi sosyal kanallardan takip edebilirsiniz.