trarenfrru

Yangın Firmalarında Arayacağınız 3 Temel Özellik

Yangın firması seçerken neye dikkat etmeniz gerektiği, hangi özellikleri istediğiniz konusunda net olmanızda fayda vardır. Yangın söndürme sistemlerini profesyonel şekilde üreten, sunan ve monte eden, yangın konusunda etüt hizmeti verebilen, eksiklikleri saptayabilen, arıza ve bakım konusunda nokta atışı yapabilen firmalar işinizi kolaylaştıracak ve yangın güvenliği konusunda üst düzey koruma sağlayacaktır.

Yangın Firmalarında Arayacağınız 3 Temel Özellik - Lider Yangın

Bu yüzden hizmet alacağınız yangın firmasının niteliği her zaman önemlidir. Kalite ve profesyonelliğin bir arada olduğu ve memnun kalacağınız bir hizmet akışına sahip firma devamlı tercih sebebiniz olacaktır. Müşteri ilişkileri iyi olan yangın firmaları ile daha kolay anlaşabilir, probleminizi daha hızlı aktarabilir ve birlikte çok daha sağlıklı çözüm ortaklıkları geliştirebilirsiniz.

Yangın riski yüksek işletmelerin daha fazla önem vermesi gereken yangın güvenliği tedbirleri, işletmenin tek başına altından kalkabileceği bir durum değildir. Kesinlikle profesyonel destek alması gerekir. İş güvenliği uzmanları ve yangın güvenliği uzmanları bu konuda en deneyimli gruplardır. İşletme yöneticilerinin yangın konusunda önlem almak için yeterince zaman ayırmadığı bir çalışma ortamında, profesyonel önlem skalası oluşturmak danışmanlık hizmeti altında alınabilir.

Eğitimli ve Lisanslı Teknisyenler

Yangın riskini en aza indirmek, yangını anında fark etmek ve başlangıç zamanında-noktasında bitirmek için eğitimli ve lisanslı teknisyenlerin yer aldığı firmalar her zaman işinizi kolaylaştıracak, can-mal güvenliğinizi korumanıza yardımcı olacaktır. Yangın firmasında yer alan teknisyenlerin ve uzmanların sertifikalarını sormak en doğal hakkınızdır. Alanında uzman olmayan kişilerin yangın güvenliği konusunda size tam anlamıyla yardımcı olamayacağını tahmin edersiniz.

Eğitimli ve Lisanslı Teknisyenler - Lider Yangın

Ulusal çapta verilen genel eğitimlerin yanı sıra, mesleki eğitim sertifikalarına sahip mühendisler ve teknisyenler güven vermektedir. Sprinkler, Co2 veya diğer kimyasal bileşenlerin kullanıldığı köpüklü söndürme sistemleri konusunda eğiti almış, üretiminde ve montajında görev alma yetisine sahip teknisyenlerin olduğu firmalar daima bir adım önde olacaktır. Özelikle çok tehlikeli işyerlerinde, yatırımların korunması hakkında, profesyonellerle çalışmanın önemi tartışılmaz.

Sunulan Ürün ve Hizmet Çeşitliliği

Yangın firmalarında birçok ürün çeşidi olmalıdır. Çünkü bir işletme yalnızca otomatik yangın söndürme sistemine ihtiyaç duymaz. Aynı anda yangın ekipmanları, algılama ve ihbar sistemleri, sprinkler başlıklar, bazı alanlar ve kör noktalar için yangın söndürme tüpleri ihtiyacı da olacaktır. Bu anlamda en kapsamlı hizmeti sunan firma ile eş güdümlü şekilde çalışmalısınız.

Yangın güvenliğinizi tek bir firmanın sağlaması, tüm ekipmanların ve sistemlerin aynı firmadan alınması, herhangi bir problem durumunda bir tek işletme ile muhatap olacağınız anlamına gelir. Birden çok sorun yaşadığınızda tüm yangın ekipmanı türleri için farklı farklı firmalar ile iletişim kurup koordinasyon sağlamanız çok zor olacaktır.

Sunulan Ürün ve Hizmet Çeşitliliği - Lider Yangın

Deneyim

Hiç şüphesiz yangın konusunda deneyimli firmaların ayrıcalık sağladığı bilinen bir gerçektir. Yangın güvenliği konusunda çalışanlarınızdan makinelerinize, binanızdan malzemelerinize kadar birçok unsuru korumak zorundasınız. Bunu sağlayabilecek yangın firmalarının en üst deneyime sahip olmasını istemeniz de en doğal hakkınızdır. Bu nedenler yangın firmasının referanslarını incelemeli, ürün çeşitliliği konusundaki yeterliliğine bakmalı ve daha önceki çalışmalarını kontrol etmelisiniz.

Mümkünse daha önce otomatik sistem kurulan işletmeleri bile ziyaret edebilirsiniz. Yangın firmalarının web sitelerinde bulunan ürünlere bakabilir, blog sayfasını inceleyebilir ve zengin içeriklerinden faydalanabilirsiniz.

Alanında uzman mühendis ve teknisyenlerin hazırladığı içerikleri incelediğinizde, yangın firması hakkında fikir edinebilirsiniz. Yangın firmasının ve personelinin deneyimli olması, oları problemlerin önüne geçilebilmesi için çok önemli ve değerli bir fırsat olmaktadır. Yangın söndürme sistemleri konusunda, üretim, satış, montaj, kontrol, test, devreye alma, yedek parça ve satış sonrası destek hizmetlerini alabileceğiniz yangın firmalarını tercih etmenizi öneririz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Lider Yangın ve Güvenlik Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Çamçeşme Mh. Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat : 3 Pendik/İstanbul
  • Fax: +90 (216 ) 596 00 18
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal

Bizi sosyal kanallardan takip edebilirsiniz.